free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI


Ką sako mūsų dalyviai po seminaro…
Apie mus : Atsiliepimai  
Decision BaseTM - Veikite viena kryptimi

Seminaras buvo naudingas, nes kaip marketingo vadovui buvo svarbu giliau pažvelgti ir suvokti planavimo svarbą. Seminaras parodė, kad labai svarbus visų departamentų vieningas darbas. Tai labai artimas realybei modelis, kuris duoda labai daug suvokimo, išplečia mąstymą.

AB "Audėjas"

Seminaras padėjo plačiau pažvelgti iš šalies į įmonės valdymą, pamatyti bendrakomandinio darbo privalumus, įvertinti kiekvieno dalyvio potencialą. Be abejo, realus gyvenimas iš dalies skiriasi nuo šio žaidimo sąlygų, bet nauda didelė - kaip viskas sudėtinga, taip kartu ir paprasta. Aišku, jog kiekvienas seminaras atneša naudą, tačiau šis suteikė ne tik naujų žinių, bet ir praktinių sprendimų, kuriuos bus galima pritaikyti realiame gyvenime.

UAB "Putokšnis"

Apples & OrangesTM - Kurkite verslo vertę

Tai seminaras apie kurį reikia ne pasakoti, o jame dalyvauti. Mes išmokome atlikti finansines operacijas, investuoti, pirkti, parduoti, įsivaizduoti kaip dirba visa mūsų įmonė.

AB "Vilkma"

Aš žinau kas dabar vyksta "Paroc" (pelnas, nuostolis, trūkumai) <…> sakyčiau, jog buvo seminaras, kuris davė supratimo, kas vyksta įmonėje, ką galima būtų patobulinti kiekvieno darbe ir kuo kiekvienas padalinys galėtų prisidėti prie įmonės pelno ir mūsų visų gerbūvio didinimo.

UAB "Paroc"

Buvo labai įdomu ir naudinga pabandyti ir akivaizdžiai pamatyti kaip įmonėje sukasi pinigai, kaip jie išeina ir grįžta. Dar įdomiau buvo priimti savo sprendimus ir laimėti. Šis seminaras turėtų padėti, nes dabar suprasiu daugiau dalykų apie kuriuos šnekama, taip pat suprasiu kas tiesiogiai priklauso nuo manęs ir stengiuos šias vietas pagerinti <…> galiu pasakyti, kad vyko labai įdomus, neįprastas renginys. Apie verslą ir buhalteriją pasakojama originaliai, linksmai, nenuobodžiai.

UAB "Smurfit Kappa Baltic"

  LivonTM - Plėskite savo nišą rinkoje

Tai ne sausa informacija ir pateikta originaliai. Verčia mąstyti ir ieškoti nestandartinių sprendimų <…> vienas iš įdomesnių renginių, kuriame teko dalyvauti. Galimybė realiai įvertinti tai, kas paprastai trunka 1-5 metus. 5 metai per 1,5 dienos - įdomu.

UAB "MG Baltic"

Taip, šis seminaras pateisino lūkesčius. Pritaikiau pozicionavimo teorijas praktikoje. Įvairūs jausmai - azartas, tai įdomu <…> manau, kad nemažai bus galima pritaikyti savo darbe svarstant praktinius planus.

UAB "Berlin Chemie Menarini Baltic"

Apples & Oranges KnowledgeTM - Kurkite vertę pagrįstą žiniomis

Sakyčiau, jog vyko seminaras apie įmonės resursus, jų įtaką veiklai, priklausomai nuo firmos užimamos pozicijos rinkoje. Smagu buvo parungtyniauti tarpusavyje, darbuotojams grupėse, imituojant įmonės valdymą, bendrauti su bendradarbiais kitoje aplinkoje, kitomis temomis negu kasdien. <…> manau, seminaras kai kam padėjo atvirai išdėstyti savo nuomonę, kuri gal būt negalėjo būti išsakyta ankščiau dėl kokių nors netinkamų tam aplinkybių. Labiausiai turėtų padėti tai, kad seminaro metu paaiškėjo gana panaši visų kolegų nuomonė apie mūsų kompanijos veiklą, vidaus tvarką ir santykius. Visi mato labai panašias problemas, kurias reikia spręsti. Dabar viskas priklauso nuo pastangų ir būdų, kaip tas problemas įveiksime.

UAB "Sekasoft"

  TangoTM - Verslas iš žinių

Patyriau ką tai reiškia būti vadovu ir priiminėti sprendimus, kiekvienas iš kurių gali nulemti įmonės ateitį. Ir kaip sudėtinga suderinti įmonės, darbuotojų ir klientų interesus neapibrėžtomis ir nuolat besikeičiančiomis sąlygomis <...> reikėjo akcentuoti, jog žaidimas vyksta realaus gyvenimo sąlygomis, ir taisyklės yra ne nustatytos Tango, o realaus gyvenimo. Mes dažnai klausdavome vedėjo, ar galima taip, o ne taip, galvodami, kad taisykles žino jis vienas.

FMĮ "Finasta"


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infoj+hlpk-mc.lt