free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI

 
Apie mus : Spaudoje  
Jaunųjų Europos verslininkų titulą vėl susigrąžino Latvijos studentai
2009 m. kovo 13 d.
Šeštajame kasmetiniame tarptautiniame Europos studentų verslumo konkurse „Entrepreneurship Competition Vilnius 2009“ (ECV ’09) pergalės vainikus užsidėjo užsienio komandos. Kovo 4-7 dienomis vykęs konkursas sutraukė veržlius ir ambicingus Europos universitetų studentus, kurie varžėsi dėl geriausio jaunojo verslininko titulo. VU Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybė organizuojant šį renginį pasitelkė daug naujų idėjų, kurios sulaukė daugelio dalyvių pagyrimų.

Norint sulaukti sėkmingo rytojaus, žinias reikia kaupti šiandien
2008 m. sausio 16 d.
Pirmieji projekto „Socialinės partnerystės plėtojimas Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje“ mokymai skirti LGS tarybos nariams vyko Druskininkuose, „SPA Vilnius“ konferencijų centre. Mokymus organizavo ir vedė Lietuvos pramonininkų konfederacijos Mokymų centras. Seminaro tema – Projektų valdymas pagal „Celemi Cayenne“ licencijuotą ir parengtą medžiagą.

Vien tik teoriškai dviračiu važiuoti neišmoksi niekada
2007 m. spalio 12 d.
Rudenį mokslo metai prasidėjo ne tik mokyklose, bet ir įmonėse. Pastaruoju metu vis daugiau bendrovių renkasi ne tradicinius mokymus, bet ir verslo imitaciją, arba vadinamąsias simuliacines užduotis. Jos, beje, vienos populiariausių ir įvairiuose verslo turnyruose bei konkursuose.

Patirtis ateina ir auditorijose
2007 m. rugpjūčio 31 d.
Informacijos šiuolaikiniai žmonės gauna itin daug, o žinių stinga, pusiau juokais kalba verslo konsultantai. Kad netruktų pastarųjų, mokymai turi atitikti rinkos pokyčius. Ir vien skaidrėse pateikta teorija darbuotojams nepadės.

Lietuvos verslo lyderiai išbando inovatyvias mokymo metodikas
2007 m. rugpjūčio 17 d.
Rugpjūčio 21-22 d. Vilniuje inovatyvių mokymo metodų kūrėjas Klas Mellander pristatys naujos kartos programas lyderiaujančių Lietuvos įmonių vadovams ir specialistams, atsakingiems už darbuotojų kompetencijos ugdymą. K.Mellander kuria verslą imituojančias mokymo programas, skirtas strateginei komunikacijai bei darbuotojų kompetencijos ugdymui.

“Susišnekėsi tarpusavy – išgirs ir kiti”
2007 m. vasario 15 d.
Trečius metus rengiamas „Jaunojo verslininko konkursas“ šiemet pasipildys dar vienu vertinimo kriterijumi – personalo specialistai vertins komandos sugebėjimą dirbti kartu. Būtent šie įgūdžiai yra svarbūs ne tik darbdaviams, bet ir kolegoms.

“Imitacija - kaip papildoma motyvacijos priemonė”
2007 m. sausio 19 d.
Šiuolaikinės organizacijos daug tikisi iš savo žmonių: kad sumažintų išlaidas, kad sukurtų daugiau vertės, kad geriau aptarnautų daugiau klientų, kad efektyviau dirbtų ir t.t. Bet ne visuomet nutinka taip, kaip buvo suplanuota.

Naujausia Celemi verslo imitacija apie projektų vadybą
2006 m. rugsėjo 15 d.
Tarptautinė kompanija Celemi pristato naujausią verslo imitaciją programą - CayenneTM. Ši mokymo priemonė leidžia per labai trumpą laiką paruošti žmones projektinio darbo iššukiams.

Sėkmingai baigtas mokymų projektas LKAB “Klaipėdos Smeltė”
2006 m. birželio 1 d.
LPK Mokymo centras sėkmingai užbaigė mokymus 14 mėnesių trukusiame Europos socialinio fondo (ESF) remiamam bendrovės darbuotojų mokymo projekte AB “Klaipėdos Smeltė”. Projekto vykdymo laikotarpiu buvo surengta 34 mokymo seminarai ir apmokyta apie 160 bendrovės darbuotojų.

“SBA” darbuotojai aktyviai mokosi

2005 m. gruodžio 01 d.
Koncerno “SBA” ir jo valdomų įmonių darbuotojai intensyviai mokosi. Jie naudojasi Europos socialinio fondo suteiktos dalinės paramos galimybėmis. Parama iš ES struktūrinių fondų skirta projektui “Žmonių išteklių vystymas “SBA” grupės įmonėse taikant individualizuotus bendrųjų mokymų metodus ir tokiu būdu didinant įmonių ir pačių darbuotojų konkurencingumą rinkoje”. Bendra šio projekto vertė – 847.176 Lt, o struktūrinių fondų parama sieks 0,5 mln. Lt.


VADOVŲ VIENATVĖS SPĄSTAI: kaip išsigelbėti?
2005 m. kovo 1 d.
Vadovų klubai Lietuvoje, dienos šviesą išvydę 1998-aisiais, jau senokai išaugo kūdikystės amžių: per tuos septynerius metus klubai tapo savarankiški, galintys veikti kaip Vadovų mokymosi sistema. Šiuo metu apie 400 įmonių bei organizacijų - rinkos lyderių - vadovų jau yra susitelkę į devyniolika klubų, dar pora klubų vienija jaunuosius vadovus. Kokių savybių reikia žmogui, sukūrusiam savo verslą, bet atėjusiam į rinką iš visiškai kitokios veiklos? “Viena - gebėjimo vadovauti ir valdyti kritines situacijas, antra - gebėjimo dirbti su kitais žmonėmis”, - sako Mokymo centro prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) direktorė Marija Gurskienė. Šie jos žodžiai - iš gyvenimo patirties: Marija pati yra vadovė, dvylika metų dirbanti mokymo paslaugų rinkoje. Ji ne tik vadovauja Mokymo centrui, bet yra ir švedų konsultacinių mokymo kompanijų “Celemi” ir “Prevent” atstovė.


Saugos darbe mokymo programa
2003 m. rugpjūčio 01 d.
Praėjusią savaitę įmonės cechų saugos darbe profsąjungos atstovai dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos Mokymo centro organizuotoje mokymo programoje „Sauga, sveikata ir darbo sąlygos“. Teorinį kursą išklausė ir praktines užduotis atliko virš 20 „Mažeikių naftos“ darbuotojų – profsąjungos narių.


Konkurencijos pamokos Tango seminare
2003m. liepos 11d.
Liepos 8-9 dienomis 15 mūsų Bendrovės darbuotojų dalyvavo interaktyviame seminare "Verslas iš žinių", kuris vyko Mažeikių naftininkų kultūros rūmuose, MN mokymo klasėje. Seminarą organizavo ir vedė Darius Grunskis iš Lietuvos Pramoninkų konfederacijos Mokymo centro.


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infoo+llpk-mc.lt