free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI

Apie mus : Spaudoje  

“SBA” darbuotojai aktyviai mokosi


Savo žinias ir įgūdžius aukščiausio ir vidutinio lygio vadovai bei specialistai gilina 10 programų mokymo cikle strateginio planavimo, finansų, lyderystės, rinkodaros, personalo, tiekimo grandinės valdymo, pardavimų, tarptautinių derybų ir anglų kalbos kursuose.

Strateginio planavimo mokymus vidutinio lygio vadovams ir specialistams organizavo LPK Mokymo centras. Šiais mokymais siekta suvienodinti strateginės vadybos žinias verslo planavimo ir kontrolės, finansų ir apskaitos, marketingo, investicijų planavimo, įvertinimo ir veiklos racionalizavimo srityse. Darbuotojai mokėsi interpretuoti finansinę informaciją, geriau suvokti įmonės kaip visumos veiklos mechanizmą bei atskirų jos funkcijų tarpusavio sąsajas.

“Šis seminaras buvo naudingas: supratau strategijos planavimo principus, daug sužinojau apie finansus, išmokau planuoti ir analizuoti užsakymus”,- komentavo šio seminaro dalyvis.

Mokymuose jau dalyvavo virš 100 darbuotojų iš “Klaipėdos baldų”, “Šilutės baldų”, “Akmenos”, “Kauno baldų”, “Karigės”, “Šatrijos”, “Utenos trikotažo prekybos”, “Klaipėdos baldų prekybos” ir “Utenos trikotažo”. Gruodį įvyks paskutiniai Strateginio planavimo mokymai “SBA” grupės vidutinio lygio vadovams ir specialistams.

“SBA grupės karjeros planavimo sistema grindžiama ne vien darbuotojo iniciatyva tobulėti, bet ir įmonės investicijomis į darbuotojo žinias bei įgūdžius”,- aiškino SBA grupės personalo viceprezidentė Asta Jaloveckienė. “Mokymas visada užėmė svarbią vietą mūsų grupės personalo politikoje. Tačiau vien savo lėšomis nebūtume pajėgę per tokį trumpą laiką organizuoti tokios aukštos kokybės specializuotų mokymų”,- sakė p. Asta.


2005 m. Gruodžio  1 d. 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infow+plpk-mc.lt