free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI

Apie mus : Spaudoje  

“Sėkmingai baigtas mokymų projektas LKAB “Klaipėdos Smeltė”


LPK Mokymo centras sėkmingai užbaigė mokymus 14 mėnesių trukusiame Europos socialinio fondo (ESF) remiamam bendrovės darbuotojų mokymo projekte AB “Klaipėdos Smeltė”. Projekto vykdymo laikotarpiu buvo surengta 34 mokymo seminarai ir apmokyta apie 160 bendrovės darbuotojų.

Suskirstyti į 5 tikslines grupes (nuo aukščiausiojo ir viduriniojo lygmens vadovų iki dokininkų) AB „Klaipėdos Smeltės“ darbuotojai sėmėsi žinių apie strateginį, finansų, projektų, personalo ir procesų, taip pat krovos terminalų logistikos bei krovinių srautų valdymą. Jie tobulino prezentacijų ir derybų įgūdžius, studijavo jūrų krovos kompanijų marketingą, įmonės ekonomikos pagrindus, komandos darbo, asmeninės lyderystės bei darbo aplinkos rizikos veiksnių aspektus, susipažino su naujausiais krovinių paieškos bei darbo organizavimo metodais.

Bendrovės generalinio direktoriaus Rimvydo Vaštako teigimu, AB “Klaipėdos Smeltė” siekia tapti viena moderniausių krovos kompanijų Baltijos jūros regione, todėl būtina ugdyti ir investuoti į žmogiškuosius resursus. „Krovos kompanija planuoja įsigyti moderniausios technikos, kuriai valdyti bei aptarnauti reikalingi itin aukštos kvalifikacijos ir visapusiškai išsilavinę specialistai“, - sakė jis.

Bendrovės projektas buvo vykdomas pagal Bendrojo programavimo dokumento (BPD) 2.2 priemonę. Projekto biudžetas 600 tūkst. litų, iš kurių 330 tūkst. Litų skyrė ESF, o likusiuosius 270 tūkst. litų – pati bendrovė.


2006 m. Birželio  1 d. 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infoo+ilpk-mc.lt