free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI

Apie mus : Spaudoje  

“Susišnekėsi tarpusavy – išgirs ir kiti” ("Verslo Žinios", 2007 Vasaris)


Susišnekėsi tarpusavy – išgirs ir kiti

Trečius metus rengiamas „Jaunojo verslininko konkursas“ šiemet pasipildys dar vienu vertinimo kriterijumi – personalo specialistai vertins komandos sugebėjimą dirbti kartu. Būtent šie įgūdžiai yra svarbūs ne tik darbdaviams, bet ir kolegoms.

„Personalo specialistų vertinimas, kaip komanda, atlikdama užduotis, sugebėjo bendrai dirbti, bus pridėtinė vertė konkurso dalyviams. Kas jį laimės, vis dėlto lems komisija, vertinanti užduočių rezultatus“, - pasakoja Povilas Sugintas, Vilniaus universiteto (VU) Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybės valdybos pirmininkas.
„Jaunojo verslininko konkursas“ rengiamas trečią kartą. Jo tikslas – leisti tarpusavy žiniomis ir sprendimais pasirungti Baltijos šalių studentams. Kadangi norinčiųjų išmėginti jėgas ne tiek ir mažai, o komandų konkurse dalyvaus tik 12, pirmame etape visi turės pateikti sukurtą esė. Temą parinks Arūnas Navickas, interneto portalo CV.lt ir personalo atrankos agentūros „Associates“ vadovas.
„Esė pasirinkta todėl, kad ji parodo, kaip kandidatai sugeba atskleisti mintį, atsakyti į temą. Ji – savotiški namų darbai, nes būtina pasidomėti, pasigilinti, surinkti informaciją, kad parašytum logišką, argumentuotą esė“, - aiškina p. Navickas.

Stebės ir vertins

Kovo pirmomis dienomis vyks kiti 2 etapai: simuliacija žaidimas pagal Lietuvos pramininkų konfederacijos Mokymo centro metodiką ir praktinė užduotis, kurią šiemet parengs „Sampo“ bankas.
„Nugalėtojai bus išaiškinti pagal tai, kaip jiems pavyks susidoroti su užduotimis. O personalo specialistai, stebėdami komandų darbą, pateiks vertinimus ir, tikimės, rekomendacijas“, - sako p. Sugintas.
Anot studento, bus labai įdomu išsiaiškinti, ar darniausiai dirbusi komanda pasiekė geriausių rezultatų.
„Juk svarbu suvokti ne tik ko tu gali pasiekti, bet ir lyg iš šalies pažiūrėti, kaip tai darai. Manau personalo specialistų vertinimai konkurso dalyviams bus naudingi. Nes darant karjerą labai svarbu sugebėti dirbti komandoje“, - neabejoja VU atstovas.
Jurga Zuzevičiūtė, „Libros holdingo“ personalo vadybininkė ir Personalo valdymo profesionalų asociacijos narė, tvirtina, kad ypač nudžiugino studentų iniciatyva į konkursą pakviesti ir personalo specialistus.
„Vadinasi, šiandieniniai studentai jau suvokia, kad gerų finansinių rezultatų be žmoniškųjų išteklių nepasieksi. Džiugu, kad jaunimas domisi „minkštaisiais“ sėkmės veiksniais, todėl asociacija mielai įsitrauks į konkursą ir stengsis, kad jo dalyviai gautų kuo daugiau naudos“, - sako p. Zuzevičiūtė.

"Verslo Žinios", 2007, Vasaris


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infoo+ilpk-mc.lt