free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI

Apie mus : Spaudoje  

“Lietuvos verslo lyderiai išbando inovatyvias mokymo metodikas”


Rugpjūčio 21-22 d. Vilniuje inovatyvių mokymo metodų kūrėjas Klas Mellander pristatys naujos kartos programas lyderiaujančių Lietuvos įmonių vadovams ir specialistams, atsakingiems už darbuotojų kompetencijos ugdymą. K.Mellander kuria verslą imituojančias mokymo programas, skirtas strateginei komunikacijai bei darbuotojų kompetencijos ugdymui.

Verslo imitacija – tai fizinis, dinamiškas organizacijos ir jos veiklos modelis. Konkuruojančių komandų laukia išbandymas: atrasti patį geriausią būdą, kaip panaudoti ribotus verslo išteklius tam, kad sukurtų kaip įmanoma daugiau vertės (pvz. geriau aptarnautų didesnį klientų kiekį mažesnėmis sąnaudomis). Imitacijos naudingos verslui ne tik kaip investicijos į darbuotojų kompetenciją, bet ir kaip papildoma priemonė motyvuoti žmones:

  • parodant pasitikėjimą jų sugebėjimu mąstyti savarankiškai ir leidžiant jiems tai daryti;
  • užtikrinant didesnį supratimą apie tai, ko vadovybė siekia, sukuriant didesnį pasitikėjimą ir tikėjimą jų sugebėjimu tuos siekius įgyvendinti.
Šio būdo efektyvumas nėra paslaptis. Pasak Klaso Mellanderio “kiekvienas individas turi atsakyti už savo paties mokymąsi, o mes tik galime sukurti kuo palankesnes sąlygas mokymosi procesui”. Juk mes negalime įsisavinti kitų žmonių žinių, tačiau mes tik galime sukurti savas.

Klasas Mellanderis Lietuvoje pristatys atnaujintą Apples&Oranges programą - verslo ir finansų raštingumo mokymo pasaulinį bestselerį. Šimtai tūkstančių žmonių daugiau dalyvaudami mokymuose aiškinosi kaip kuriama vertė versle, koks jų indėlis bendroje įmonės veikloje, kaip skirtingos veiklos susiję tarpusavyje ir pan. 2007 m. išleista jau ketvirtoji šios programos versija, papildyta naujausiomis verslo koncepcijomis ir įgytų žinių pritaikymo moduliu.

Lietuva yra viena iš kelių šalių visame pasaulyje, kur šiuo metu yra tikrinamas Apples&Oranges programos veiksmingumas. “Lietuva buvo pasirinkta kaip šalis, kurioje verslo imitacijų rinkos sklaidos rodiklis yra vienas didžiausių pasaulyje, skaičiuojant sąlyginiams 10 tūkst. gyventojų – sakė K.Mellander mokymo metodikas Lietuvoje atstovaujančio LPK Mokymo centro direktorė Marija Gurskienė. Nuo 1993 m. šiose verslo imitacijose dalyvavo beveik 9 000 žmonių Lietuvoje – arba 25 asmenys, skaičiuojant sąlyginiam 10 000 gyventojų, tuo nusileisdama tik verslo imitacijų kūrėjo gimtajai Švedijai.”

“Tikimės, kad Lietuvos verslo lyderiai dalyvaudami šiuose mokymuose galės betarpiškai įvertinti inovatyvių mokymo metodikų panaudojimą plataus masto darbuotojų mokymo projektuose, o imitacijų kūrėjai gaus grįžtamąjį ryšį apie šios naujausios versijos pritaikymą” – sakė Marija Gurskienė.

Apie Klas Mellander

Klas Mellander yra tarptautinis vadybos konsultantas, kuris specializuojasi kuriant efektyvias mokymosi priemones, skirtas strateginei komunikacijai bei kompetencijos ugdymui.
Kaip vienas iš Celemi įkūrėjų ir vyriausiasis mokymo konsultantas, jis koncentruojasi ties inovatyvių naujų produktų bei klientams skirtų sprendimų kūrimu. Būdamas šios srities pradininkas, jis jau daugiau kaip 35 metus dirba su plačiu spektru globalių klientų. Jis yra Decision Base®, Tango™, Cayenne™ ir kitų itin veiksmingų verslo imitacijų autorius. K.Mellander taip pat yra daugelio knygų ir straipsnių autorius, įskaitant ir jo bestselerį “Mokymosi galia: kaip puoselėti darbuotojo augimą” (The Power of Learning: Fostering Employee Growth). Platesnė informacija www.celemi.com.


Apie LPK Mokymo centrą

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Mokymo Centras yra Celemi / Klas Mellander sprendimų pateikėjas Lietuvoje nuo 1993 m. Pastovių klientų tarpe yra sėkmingai veikiančios Lietuvos įmonės: Alna, Bitė GSM, Fauga, Grigiškės, Hronas, Klaipėdos smeltė, advokatai Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai, Philip Morris Lietuva, Snaigė, SBA koncernas, VRS ir kitos. Nuo 2007 m. pradėta mokymo veikla Ukrainoje. Platesnė informacija www.lpk-mc.lt.

Kita LPK Mokymo centro veiklos sritis – jau 9 metus veikiantis vadovų klubų tinklas, jungiantis unikalų mokymąsi ir bendravimą tarp aukščiausių įmonės vadovų iš nekonkuruojančių verslų. Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia 24 vadovų klubai, kuriuose dalyvauja virš 450 įmonių vadovų ir savininkų. Platesnė informacija www.klubai.lt.

Daugiau informacijos:

Darius Grunskis
LPK Mokymo centras
mob. 8-686 39 860
Darius@lpk-mc.lt


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infoo+ilpk-mc.lt