free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centrasPrevent Sweden


Darbo aplinkos valdymas

Bendrą šiandienos įmonės vadybos sistemą sudaro ir darbuotojų saugos bei sveikatos valdymas. Norint padidinti gamybos efektyvumą bei pagerinti kokybę, būtina kiekvienam (vadovui, specialistui ir eiliniam dirbančiajam) suprasti darbo aplinkos įtaką įmonės pelningumui. Gera darbo aplinka šiandien suprantama kaip saugi, sveika ir užtikrinanti darbuotojo orumą.

Pateikiame kompanijos Prevent darbo aplinkos valdymo programas. Prevent yra pirmaujanti Šiaurės šalyse žinių ir mokymo kompanija darbo aplinkos srityje. Tarptautinį pripažinimą organizacijai atnešė programa "Sauga, sveikata ir darbo sąlygos", kuri buvo parengta pagal Tarptautinės darbo organizacijos (ILO) Ženevoje reikalavimus ir išversta i daugiau nei 40 pasaulio kalbų. Jau nuo 1998 m. LPK Mokymo centras yra kompanijos Prevent Sweden sprendimų pateikėjas Lietuvoje.

Darbo aplinkos mokymo programos


Mokymo programos padeda žmonėms sistemiškai valdyti darbo aplinką. Jų dėka yra kuriamas darbo veiksnių rizikos vertinimo, saugos ir sveikatos darbe kontrolės valdymo sistema, atitinkanti aukščiausius tarptautinius reikalavimus, nurodytus saugos ir sveikatos vadybos standarte OHSAS 18000. Tai leidžia Jūsų įmonei taupyti ir racionaliau panaudoti lėšas, skiriamas darbo saugai, darbingumui ir darbo aplinkai gerinti.

Esam pasirengę padėti Jums Įmonėje kurti vidinį mechanizmą, kaip padaryti aktyvesnį kiekvieną darbuotoją, skatinti siekti bendrų tikslų:

Pradėti nuo SAVO sveikatos ir saugos, toliau rūpintis geresniu VISŲ darbo organizavimu, našumu, kokybe, ir galiausiai ĮMONĖS konkurentiškumu ir pelningumu.

Pažvelkime, kokie galimi sprendimai:


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt