free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centrasPrevent Sweden

Darbo aplinkos pritaikymas žmogui

Sveikatos ir saugos darbe agentūros (OHSA - Occupational Health and Safety Agency) skaičiavimais, Europos šalys sumoka už profesines kaulų ir raumenų ligas vidutiniškai apie 2% savo bendrojo nacionalinio produkto. Šių ligų skaičius kasmet auga ir jų lyginamasis svoris tarp visų profesinių negalavimų didėja. Smarkiai augant darbo intensyvumui, vis aktualesnėmis tampa jau ne tradicinių fizikinių rizikos veiksnių (triukšmo, apšvietimo, vibracijos ir pan.) problemos, bet psichosocialiniai veiksniai, tokie kaip stresas, darbo laikas, tempas bei ergonominiai veiksniai.

Kaip pritaikyti Jūsų kompanijos darbuotojų aplinką saugiai , sveikai ir kartu našiai dirbti?

Mokymo programos "Darbo aplinkos pritaikymas žmogui" pagrindas - kuo didesnis savo fizinių pajėgumų saugiai ir sveikai darbe panaudojimas.

Šio seminaro metu nagrinėjamos temos: ergonominiai veiksniai darbo vietoje, jų svarba siekiant geresnių darbo rezultatų, regimosios ir girdimosios informacijos suvokimas bei valdymas ir pan. Tai padeda suprasti, kaip išlaikyti darbuotojo darbingumą ir našumą ne tik viso profesinio stažo metu, bet ir ištisą darbo dieną. Tiesiog padėkime darbuotojams patiems rasti šiandien racionalius ir efektyvius būdus susikurti darbo aplinką, kuri padėtų siekti Jūsų kompanijai geresnių rezultatų.

Darbo aplinkos mokymo programos
Praktiniai klausimai:

Renkantis mokymo programas tai pačiai tikslinei grupei galimi etapai:

I etapas - Sauga, sveikata ir darbo sąlygos.

II etapas - Darbo aplinkos pritaikymas žmogui.

Plačiau apie šią mokymo programą mielai atsakysime, jei... 

 

 

 

 

 


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt