free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI


   ESF  

BPD

EUROPOS SĄJUNGA Europos socialinis fondas
Europos socialinis fondas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Tarptautinei naftos ir dujų kompanijai „Statoil“ priklausanti bendrovė „Lietuva Statoil“ yra viena iš Lietuvos mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių. Šiuo metu Lietuvoje yra 62 pilno aptarnavimo „Statoil“ degalinės, taip pat veikia šešios bendrovės „Lietuva Statoil“ valdomos automatinės degalinės „1–2–3“. Klientai užsienio šalyse ir Lietuvoje vertina „Statoil“ ne tik už kokybiškas paslaugas ir produktus, bet ir už malonų aptarnavimą. „Statoil“ suteikia jiems patogią galimybę ne tik įsipilti degalų, bet ir stabtelėjus atsikvėpti bei skaniai užkąsti.

Siekdama išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo kultūrą ir rūpindamasi savo darbuotojų kompetencija, „Lietuva Statoil“ 2006 m. kovo mėnesį ėmėsi įgyvendinti projektą „Statoil“ darbuotojų kompetencijos ugdymo ir įgūdžių tobulinimo programa“ pagal Lietuvos 2004–2006 metų bendrojo programavimo dokumento 2.2 priemonę „Darbo jėgos kompetencijos ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas“.

Šių metų lapkričio viduryje bendrovė baigė projekto mokymus, skirtus įmonės personalo kvalifikacijai kelti. Įgyvendinamu projektu buvo siekiama ugdyti „Lietuva Statoil“ darbuotojų kompetenciją ir suteikti jiems sąlygas tobulėti. Projekto metu buvo apmokyti visų „Lietuva Statoil“ degalinių darbuotojai, kurie įgavo dėmesingo bendravimo ir aptarnavimo, efektyvaus darbo, laiko planavimo, prekių išdėstymo, anglų kalbos ir kitų įgūdžių. Įmonės administracija mokymų dėka gilino savo žinias efektyvaus vadovavimo įgūdžių tobulinimo, rinkodaros strategijos kūrimo ir įgyvendinimo, komunikacijos organizacijoje ir jos tobulinimo, finansų valdymo, strateginio planavimo ir valdymo bei kitose srityse. Taip pat buvo surengti mokymai darbo saugos, sveikatos ir darbo sąlygų temomis bei vykdyti tęstiniai anglų kalbo kursai.

Iš viso buvo organizuoti 95 mokymai, kuriuose dalyvavo 1035 „Lietuva Statoil“ darbuotojai. Sėkmingai mokymuose dalyvavusiems asmenims buvo įteikti pažymėjimai. 52 bendrovės darbuotojai nuo šiol įmonėje diegs saugos, sveikatos ir aplinkosaugos vadybą, o tai leis užtikrinti darbo saugą, tinkamą dirbančiųjų sveikatos apsaugą bei aplinkosaugą kasdieniniame „Lietuva Statoil“ darbe. Kokybiškam svečių iš užsienio šalių aptarnavimui anglų kalbos įgūdžius pagerino 63 bendrovės darbuotojai.

Projekto metu kvalifikaciją iš viso pakėlė 605 „Lietuva Statoil“ darbuotojų.

Daugiau informacijos apie projektą rasite: www.statoil.lt

Kontaktinis asmuo: .

Naudotos imitacijos:

  
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt