free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMILivon LiteTM - Išsiskirti arba mirti

Livon LiteTM galima laikyti kaip tolesniu LivonTM projekto įgyvendinimo etapu, perteikiant rinkos strategijos principus eiliniams firmos darbuotojams, arba atskira mokymo programa, skirta visiems pardavimo ar paslaugų srityje dirbantiems darbuotojams. Jos tikslas - pasiekti supratimą ir užtikrinti palaikymą iš tų darbuotojų, kuriems tenka atsakomybė atkartoti vadovybės pasirinktą strategiją ir kuriamą išskirtinį įvaizdį savo konkrečioje darbo vietoje, kasdien bendraujant su klientais.

Šis trumpas ir efektyvus sprendimas yra naujausia LivonTM serijos priemonė, kuri remiasi pagrindiniais imitacijos LivonTM principais ir mokymosi metodais. Vos per 6 valandas jis sukuria bendrą supratimą apie tai, kokie veiksniai įtakoja produkto ar paslaugos rinkos dalies plėtimą

   
Sprendimai : Imitacijos  Šio seminaro dalyviai, pasiskirstę komandomis valdo konkuruojančias bendroves. Supažinę su rinkodaros principais visi aktyviai įsitraukia į kainodaros, rinkos pozicionavimo ir įvaizdžio problemų svarstymą. Taip padedami pagrindai intensyvioms diskusijoms apie tai, ar tinkamai parengta jūsų verslo strategija užimti rinkos dalį, kaip kiekvienas asmuo atsako už tos strategijos įgyvendinimą ir kaip bendrovės vertybės atitinka klientų poreikius.

Baigiamoji seminaro dalis – pratybos “Aiškesnis profilis” padeda naujas žinias paversti konkrečiais veiksmų planais.

Seminare paprastai dalyvauja nuo 20 iki 30 dalyvių, tačiau galimi ir didesni renginiai, kuriuose vienu metu gali dalyvauti keli šimtai žmonių.


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt