free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMIVos per 4 - 8 valandas jūs galite išvystyti unikaliausius kompanijos resursus – bendrą verslo pojūtį darbuotojų tarpe.

Verslo finansų struktūra yra labai išmintinga. Ji leidžia palyginti sąnaudas ir atlygį, gaunamą už įvairiai pasirinktą resursų išdėstymą arba pasirinktą strateginę kryptį - iš esmės, ji leidžia palyginti obuolius su apelsinais. Galima šiuo būdu palyginti, pavyzdžiui, savalaikio pristatymo sistemos organizavimo vertę su didelių atsargų kaupimo verte; galima parodyti, kaip klientų aptarnavimo iniciatyvos veikia darbuotojų produktyvumą; galima nustatyti investicijų ir žaliavų tiekimo pagal pareikalavimą schemų vertę, lyginant su ilgalaikėmis tiekimo schemomis.

Su šio pobūdžio sudėtingais pasirinkimais susiduria šiuolaikinių kompanijų bei organizacijų darbuotojai. Tačiau visi pasirinkimai tarnauja vienam paprastam tikslui: verslas turi būti organizuojamas produktyviausiu, mažiausiai sąnaudų reikalaujančiu būdu, sukurdamas tikrąją produktų ir paslaugų vertę, už kurią klientai sutiktų mokėti. Taip stiprinamas kompanijos konkurencinis pranašumas.

   
Sprendimai : Imitacijos  

Kaip
pasiekti
sėkmę?

Sėkmė tampa kompanijos misija. Šių dienų konkurencijos aplinkoje gyvybiškai būtina, kad kiekvienas kompanijos darbuotojas būtų suinteresuotas šia misija. Parodžius kompanijos veiklos visumą, kiekvieno darbuotojo vaidmenį, kuriant kompanijos produktų ir paslaugų vertę, bei tiek kompanijos plėtros, tiek darbuotojų tobulėjimo bendrą teigiamą efektą, visi išties pasijunta kaip viename laive.

Darbuotojai dažnai pastebi galimybes, kurias išnaudojus kompanija augtų ir stiprėtų tiek viduje, tiek ir bendrai rinkoje. Tačiau jie neretai abejoja, kaip jų pasiūlymus galima būtų įgyvendinti ir kaip išmatuoti jų efektą.

Kaip visa tai suderinti?

Atsakymas - Apples & Oranges...


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt