free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMIApples & OrangesTM - Lengva pajusti verslo esmę

Apples & OrangesTM yra pusdienio arba vienos dienos trukmės seminaras, kuriame imituojama verslo aplinka ir jo dalyviams atskleidžiamos galimybės, kaip gerinti kompanijos veiklą. Pagrįstas verslo situacijomis iš realaus gyvenimo arba realios kompanijos duomenimis, Apples & OrangesTM parodo priežasčių ir pasekmių ryšį, kuris apsprendžia kompanijos balansą ir pelno (nuostolių) ataskaitą.

Ši įtaigi imitacija leidžia dalyviams pajusti, kaip tiesiogiai jų veiksmai žingsnis po žingsnio veikia kompanijos produktyvumą ir pelningumą. Iš seminaro jie išeina tvirtai įsitikinę, kad dabar jie turi priemonių išnaudoti galimybes ir imtis atsakomybės, kurią kompanija jiems suteikia.

Realaus gyvenimo imitacija

Seminaras grindžiamas paprasta, lengvai suprantama ir praktine schema, ties kuria sukasi visas darbas, gana panašiai kaip ties žaidimo lenta. Schema iliustruoja balansą ir jo dinaminį papildinį - pelno (nuostolių) ataskaitą.

Apples & OrangesTM yra skirtas atskleisti, kaip įvairūs verslo aspektai siejasi tarpusavyje, jo schema yra viena efektyviausių priemonių, iliustruojančių šią tikrovę. Kompiuteriai imitacijoje nenaudojami, nes juose šie tarpusavio ryšiai neatsiskleidžia.

   
Sprendimai : Imitacijos  

Pasak mūsų vieno kliento:

"Apples & Oranges viršijo mūsų lūkesčius. Apples & Oranges ne tik suteikia pagrindus naujoms idėjoms, bet ir kelia darbuotojų entuziazmą bei norą aktyviai dalyvauti. Darbuotojai aiškiai suvokė, ką jie turi daryti kitaip, kad prisidėtų prie pastovaus įmonės pelno didinimo. Tai ir buvo esminiai komponentai, reikalingi įgyvendinant bendrovės pertvarkymo programą"

Praktiniai klausimai

Sužinokite kaip Apples & OrangesTM gali būti pritaikytas šakos ar konkretaus jūsų verslo  poreikiams…

Išsamiau apie kitas verslo imitacijos Apples & OrangesTM versijas skaitykite čia…

 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt