free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMIApples & OrangesTM Knowledge - Sukurkite žiniomis pagrįstą vertę

Apples & OrangesTM Knowledge – tai 6 - 8 valandų seminaras, kuris padeda bet kurio lygio darbuotojams suprasti verslo finansų esmę ir nematerialiojo turto svarbą paskutiniajai biudžeto eilutei – pelnui. Imitacija atskleidžia kaip investicijos į darbuotojų kompetenciją, ryšius su klientais ir vidinių priemonių bei procesų tobulinimą prisideda prie žinių valdymo strategijos sėkmės.

Seminaro metu dalyviai dirba komandomis, vadovaujančioms tipiškai žinių organizacijai. Kiekviena komanda vadovauja verslui ir priima sprendimus dėl darbuotojų, klientų ir priemonių bei procesų. Joms keliamas uždavinys yra maksimizuoti išteklius, parenkant darbuotojus ir klientus taip, kad jie atitiktų vienas kitą. Jos taip pat turi pritaikyti tinkamas priemones bei procesus, kad jų verslas galėtų augti. Kiekvienų metų gale dalyviai sudaro savo bendrovės pelno (nuostolių) ataskaitą, balansą ir nematerialaus turto ataskaitą.

   
Sprendimai : Imitacijos  


Apples & Oranges™ Knowledge galima laikyti tolesniu Tango™ – Verslas iš žinių projekto įgyvendinimo etapu, perteikiant supratimą apie nematerialųjį turtą visiems žinių organizacijos darbuotojams, arba atskira mokymo programa.

Sužinokite kaip Apples & OrangesTM Knowledge gali būti pritaikytas šakos ar konkretaus jūsų verslo poreikiams…


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt