free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMICayenneTM - užtikrinti projektų sėkmę

CayenneTM yra vos vieną dieną trunkanti projektų imitacija, skirta visai komandai, o ne tik projekto vadovams. Ji puikiai tinka projekto komandos pirmajam susirinkimui. Celemi CayenneTM padeda žmonėms geriau pasiruošti netikėtumams ir kintančioms projekto sąlygoms: tam, kad žinotumėte iš anksto tai, ką kitu atveju neišvengiamai atrasite po tam tikro laiko.

Imitacijos metu 3-4 dalyvių komandos valdo bei stebi projektą. Dalyviai susiduria su problemomis ir įvykiais, nutinkančiais skirtingose projekto fazėse. Jie sprendžia, kaip geriausiai panaudoti ribotus resursus siekiant nustatytų projekto tikslų. Komandos kontroliuoja darbo rezultatus pagal keletą svarbiausių efektyvumo rodiklių. Modeliavimo metu nuolat aptariamos sąsajos su realiomis dalyvių situacijomis.

Pasibaigus modeliavimui, dalyviai aptaria savo pačių projektus. Jie vertina savo projekto sąlygas lyderystės, suderinamumo, komandos darbo, strategijos ir kitais aspektais.

Imitacija grindžiama vidinio organizacijos projekto įgyvendinimu, tačiau jis taikytinas bet kokiems panašaus dydžio projektams.

   
Sprendimai : Imitacijos  Šis seminaras nėra apie projektų administravimą (projektų planavimą, biudžetavimą, resursų paskirstymą ir pan.) ar krizių valdymo scenarijus. Tačiau jis padės identifikuoti ir valdyti tipines projekto valdymo rizikas bei ugdyti projektinio darbo kultūrą organizacijoje.

Pasak mūsų vieno kliento:

"Manau, kad šios imitacijos privalumas yra tai, kad tenka subalansuoti materialius ir nematerialius efektyvumo rodiklius. Sėkmė pasiekiama tik atsižvelgus į visus penkis veiksnius: laiką, sąnaudas, klientą, organizaciją ir projekto komandą. O tai ir yra modelio ir visos projektų vadybos pagrindas."

Praktiniai klausimai

Sužinokite kaip Celemi CayenneTM gali būti pritaikytas šakos ar konkretaus verslo poreikiams...

 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt