free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMIKaip jūs galite pagerinti koordinaciją tarp visų padalinių ir pasiekti, kad jūsų vadovai strategiškai mąstytų apie visos organizacijos pinigų srautus? Pateikite jiems bendrą vaizdą vos per dvi - tris dienas pasitelkdami Celemi mokymo priemonę Decision BaseTM.

Gavę informaciją iš pagrindinių kompanijos padalinių - marketingo, gamybos, finansų bei kitų - aukščiausieji vadovai brėžia organizacijos kursą į augimą ir sėkmę. Tačiau didesnė taip gražiai popieriuje surašytų strateginių planų dalis taikant juos gyvenime subyra.

Priežastis paprasta: vadovybė dažnai perduoda esmines verslo iniciatyvas organizacijos padaliniams, kurių "bendri vaizdai" skirtingi. Tam tikra prasme kiekvienas verslo padalinys kalba savo atskira kalba. Marketingas žino, ko ir kada nori klientai, bet kartais nesupranta, kad šie norai trukdo gamybai. Gamyba žino produktų gamybos laiką ir sąnaudas, bet galbūt ją mažai jaudina pardavėjų poreikiai.

Jei šie skyriai turi keblumų susišnekėdami vienas su kitu, arba jei jie skirtingai interpretuoja vadovybės strateginę kryptį, tai jų bendrų pastangų suma tikriausiai nepasieks norimo tikslo.

   
Sprendimai : Imitacijos  


Štai kodėl versle darosi vis svarbiau "tiesti tiltus" tarp padalinių, padėti gamybos, marketingo, naujų produktų kūrimo, finansų ir visiems kitiems darbuotojams suprasti verslą kaip visumą bei padalinių tarpusavio priklausomybę.

Kaip pasiekti sėkmę?

Tik tada, kai padalinių vadovai išsiugdys verslo pojūtį ir sugebėjimą matyti savo sritį kaip didesnės visumos dalį, jie pradės kartu dirbti bendro tikslo vardan - arba veikti ta pačia kryptimi.

Be to, tik tokie vadovai, kurie suvokia kompanijos pinigų srautus ir atsižvelgia į sunkumus, kylančius kituose padaliniuose, gali suprasti savo veiksmų poveikį visai organizacijai.

Kaip sukurti komandą iš vadovų, kurie ne tik supranta kompanijos strategiją ir finansus, bet ir panaudos šias žinias jau kitaip spręsdami kasdienines problemas?
Atsakymas - Decision Base...


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt