free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMIDecision Base™ - Veikti viena kryptimi

Decision BaseTM yra intensyvi dviejų su puse dienos trukmės imitacija, kuri suteikia dalyviams galimybę vadovauti savo kompanijai per imituojamą dešimties metų laikotarpį. Dalyvių komandos konkuruoja tarpusavyje dėl klientų, rinkų ir pelnų. Jie priima sprendimus gamybos, pardavimų, marketingo, finansų, naujų gaminių įsisavinimo klausimais, ir patys pajunta savo strateginių ir finansinių sprendimų pasekmes.

Decision BaseTM, kaip ir visos Celemi mokymo priemonės, suteikia dalyviams galimybę mokytis iš savo pačių patirties. Imitacijos eigoje dalyviai sužino, kaip juda pinigai kompanijos viduje; kaip gyvybiškai būtina teisingai planuoti likvidumą ir kruopščiai įvertinti investicijas tam, kad visa kompanijos veikla būtų sėkminga; taip pat, kaip glaudžiai susiję tyrimai, gamyba ir marketingas bei pardavimai. Trumpai kalbant, kaip vienos kompanijos dalies veiksmai veikia kitas jos dalis.

Seminaras baigiamas pratybomis "Mūsų pačių kompanija” – naujai įgytų koncepcijų ir žinių aptarimu, pritaikant imitacijos patirtį savo organizacijai (sritims, už kurias atsako dalyviai), ir konkretaus pagerinimo veiksmų plano ruošimu.

Decision BaseTM yra ir glaustas verslo ekonomikos kursas, ir įvairių verslo strategijų varžybos, ir sprendimų priėmimo meno pamoka.

   
Sprendimai : Imitacijos  

Pasak mūsų vieno kliento:

”Decision Base - tai unikali priemonė, mokanti  fundamentalių verslo principų per strateginį planavimą apimant marketingą, gamybą ir finansus, bei tuo pačiu mokantis įvertinti įvairių daromų verslo sprendimų pasekmes. Modelis yra taip pat unikalus, nes jis tiek vizualiai, tiek ir fiziškai parodo, kaip daromas verslas."Praktiniai klausimai

Sužinokite kaip Decision BaseTM gali būti pritaikytas šakos ar konkretaus jūsų verslo poreikiams…


Jeigu jums svarbu, kad darbuotojai įgytų bendrą supratimą apie įmonės finansus, pabandykite Apples & OrangesTM - paprastesnę ir greitesnę verslo apžvalgą.


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt