free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centrasPrevent Sweden

Fizinių pajėgumų valdymas

Kai kalbama apie įmonės darbuotojus kaip turtą, mes visi suprantame tą vertybę kaip jų žinias, profesinius sugebėjimus, charakterio ypatybes, kurios lemia ir komandinio darbo sėkmę siekiant pelno. Tačiau fiziniai žmonių sugebėjimai tinkamai ir laiku atlikti užduotis lieka nuošalyje. Tai tarsi savaime suprantamas dalykas.

Todėl vykdant personalo atranką ir pritaikymą prie esamos situacijos darbo aplinkoje ne mažiau svarbu mokėti suprasti, ar darbuotojų dėmesio koncentravimas išliks darbo pabaigoje toks pat kaip ir ryte? Ar darbo našumą įmanoma išlaikyti tolygiai visą darbo dieną? O gal tiesiog darbuotojo adaptacinių sugebėjimų žinojimas leis tinkamai paskirstyti sunkiausias užduotis?

Mokymo programos "Fizinių pajėgumų valdymas" pagrindas - savo ir pavaldinių darbo našumo didinimas, valdant fizinius gebėjimus.

Ši programa padeda formuoti platesnį darbuotojų saugos ir sveikatos srities suvokimą, neatsiejamą nuo bendros kompanijos vadybos sistemos (kartu su kokybės ir aplinkosaugos sistemomis). Todėl pagrindinis seminaro tikslas - ugdyti savo ir pavaldinių fizinių pajėgumų supratimą, darbo organizavimo ir darbo laiko, psichosocialinių veiksnių valdymą, siekiant geresnio darbo našumo.

Darbo aplinkos mokymo programos
Praktiniai klausimai:

Renkantis mokymo programas tai pačiai tikslinei grupei galimi etapai:

I etapas - Šiuolaikinis profesinės rizikos valdymas įmonėje.

II etapas - Fizinių pajėgumų valdymas.

Plačiau apie šią mokymo programą mielai atsakysime, jei... 

 


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt