free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMI


   ESF  

BPD

EUROPOS SĄJUNGA Europos socialinis fondas
Europos socialinis fondas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

KURKIME ATEITĮ DRAUGE!

„Faugos“ grupė sėkmingai vykdo darbuotojų mokymus iš ES fondų paramos lėšų

„Faugos“ grupė sėkmingai vykdo ESF paramos įsisavinimą. 2006 metais pagal LR Bendrojo programavimo dokumento 2.2 priemonės „Darbo jėgos kompetencijos ir gebėjimų prisitaikyti prie pokyčių ugdymas“ nuostatus  buvo parengtas Projektas „Faugos“ grupės įmonių darbuotojų kompetencijos ugdymas prisitaikant prie rinkos pokyčių“. Projekto įgyvendinimui skirta beveik 1 mln. Lt parama. Bendra projekto vertė – 1 583 000  Lt.  Iš ES fondų  finansuojama beveik 60% sumos. Projekto trukmė – 18 mėn.: 2006 m. gegužė - 2007  m. spalis.

Greitai kintančioje konkurencinėje aplinkoje, esant santykinai didelei darbuotojų kaitai norint išlikti konkurencingais, išsaugoti ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje, norint diegti modernias technologijas ir teikti naujus produktus, bei išlaikyti turimus ir pritraukti naujus darbuotojus yra būtina investuoti į įmonėje  dirbančius žmones.  Įvertinant tai buvo parengas projektas, kurio pagrindinis  tikslas – kelti „Faugos“ grupės įmonių darbuotojų kvalifikaciją, žinias ir įgūdžius, gerinant jų sugebėjimus prisitaikyti prie rinkos pokyčių, kartu didinant bendrą „Faugos“ grupės įmonių konkurencingumą.

Per  18 projekto įgyvendinimo mėnesių buvo suplanuota  apmokyti 209 darbuotojus iš įvairių Lietuvos regionų. Projektas skirtas sisteminiam įvairių grandžių vadovų ir darbuotojų mokymui: diskusiniai seminarai, pagrindinių (socialinių ir verslumo) įgūdžių ugdymo seminarai ir komandos formavimo renginiai. Projekto dalyviai yra suskirstyti į 10 tikslinių grupių, siekiant aiškiau identifikuoti kiekvienos išskirtos tikslinės grupės poreikius bei formuoti ir ugdyti tai tikslinei grupei būtinus įgūdžius. Vykdant projektą buvo suplanuotas 23 programų mokymo ciklas.

Šiuo metu  įvairiuose mokymuose jau  yra dalyvavę 250 Faugos darbuotojų iš visų Faugos grupės įmonių ir visų  tikslinių grupių.  Dauguma planuotų programų jau yra baigtos. Tai komandos stiprinimo renginiai,  kompanijos veiklos supratimo mokymai, klientų aptarnavimo, darbo organizavimo ir laiko planavimo, vidinių dėstytojų rengimo, personalo valdymo ir kiti.

UAB „Fauga“ savo veiklą pradėjo 1993 m. tapdama pirmąja pakeliamų garažo vartų tiekėja Lietuvoje. 1994m. „Fauga“ vieną iš pirmųjų pradėjo gaminti plastikinius langus. Šiuo metu, „Fauga“ - trečia pagal dydį plastikinių langų gamintoja Lietuvoje. Sėkmingai importuodama vartus, 2002m. „Fauga“ bendradarbiaujant su vienu žinomiausių Europos garažo vartų gamintoju „Novoferm“ atidarė garažo vartų surinkimo cechą Vilniuje. Čia iš kompanijos „Novoferm“ medžiagų ir pagal „Novoferm“ technologiją surenkami pakeliami sekciniai garažo vartai „TERMO“. Taip pat kompanija užsiima įvairios paskirties durų importu. „Faugos“ grupei priklauso plačiausias nuosavas langų, vartų ir durų prekybos tinklas apimantis 13 Lietuvos miestų. Nuosavas tinklas padeda užtikrinti aukštą darbuotojų kvalifikaciją, kokybės ir procesų kontrolę bei pastovumą.

„Faugos“ grupėje šiuo metu dirba daugiau kaip 400 žmonių. Grupę sudaro 8 įmonės užsiimančius gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba. Konsoliduota „Faugos“ grupės apyvarta 2006m. siekė 54 mln.Lt.

Daugiau informacijos apie projektą rasite: www.fauga.lt

Kontaktinis asmuo: Daiva Tuomenienė.

Naudotos imitacijos:
 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt