free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMILivonTM - Plėskite savo nišą rinkoje

LivonTM seminare dalyviai mokosi efektyviausiu būdu: jie mokosi veikdami, dalyvaudami imituojamoje kovoje dėl rinkos dalies tarp vietinių atstovų, priklausančių keturioms aštriai besivaržančioms kompanijoms. Pradžioje išnagrinėję prielaidas, kurios lemia vartotojo elgseną, vėliau dalyviai išmoksta atpažinti ir valdyti faktorius, būtinus sėkmei rinkoje. Tuo pat metu jie įgyja praktinės patirties kaip identifikuoti klientus ir konkurentus, kaip strategiškai pozicionuoti kompaniją rinkoje, kaip efektyviai naudoti išteklius, planuoti reklamą ir pardavimų rėmimą bei formuoti kainų politiką.

Čia ir išryškėja unikalus Celemi mokymo priemonių patrauklumas: dalyviai iš karto pamato naujas galimybes jų pačių veikloje ("Aha!" faktorius), įtampa kyla, dalyviai nekantrauja pritaikyti seminare gautas pamokas savo kompanijos veikloje.

Seminaras baigiamas pratybomis Livon Aiškesnis profilis TM - bendra platforma grupių diskusijoms, kurių tikslas apibrėžti savo kompanijos ar produkto stipriąsias ir silpnąsias puses kliento akimis, bendrai įvardinti būtinus pakeitimus bei pradėti ruošti "Veiksmų planą", į šį darbą įtraukiant tiek didesnę, tiek ir mažesnę patirtį turinčius darbuotojus.

   
Sprendimai : Imitacijos  

Pasak mūsų vieno kliento:

"Manau, kad mums visiems buvo naudinga prisiminti, kad kiekvienas klientas - tai ilgametė verslo patirtis. Iš tiesų, lengviau ir pigiau yra išlaikyti klientą, negu mus palikusio vietoje ieškoti naujo. Livon - tai akivaizdus pavyzdys visiems darbuotojams, ką praktiškai reiškia būti kompanija, orientuota į klientus."

Praktiniai klausimai

Sužinokite kaip LivonTM gali būt pritaikytas šakos ar konkretaus jūsų verslo poreikiams…

Išsamiau apie verslo imitacijos LivonTM paprastesnę versiją skaitykite čia…


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt