free web site hit counter LPK Mokymo Centras
Mokymo centras CELEMITangoTM - Verslas iš žinių

Kad visi jūsų organizacijos nariai pradėtų eiti nauja kryptimi, jiems reikia pasiūlyti naują mąstymo modelį. Jį ir pateikia Tango™: 2 dienų interaktyvus imitacinis seminaras, kurio metu dalyviai dirba komandomis, konkuruojančioms dėl pagrindinių klientų ir personalo.

TangoTM - tai vizualus modelis, kuris išaiškina žinių organizacijos logiką, ir apibūdina savitus faktorius, lemiančius jos rinkos vertę ir pelningumą. Jie apima ir tradicinius materialius veiksnius, tokius kaip kainodara bei pajėgumai, ir esminius neapčiuopiamus veiksnius: įvaizdis, know - how, komandos klimatas ir asmeninė kompetencija.

TangoTM seminaro dalyviai akivaizdžiai įsitikina, kad šie nematerialūs faktoriai tiesiogiai siejasi su finansiniais rezultatais ir praktiškai išmoksta strateginių jų valdymo būdų. Be to Tango™ įgalina dalyvius susikurti bendrinę kalbą (organizacijos terminų “žodynėlį”), padedančią jiems nustatyti, aptarti ir valdyti jų pačių kompanijos nematerialųjį turtą.

Kaip ir kitos Celemi imitacijos, TangoTM atspindi realų pasaulį. Dalyviai susiduria su kitomis kompanijomis, kurios nuolat stengiasi paveržti iš jų pačius vertingiausius darbuotojus ir klientus. Dalyviai taip pat išbando naujas idėjas ir įsitikina jų poveikiu savo kompanijai. Jie mokosi dirbdami patys - pasirinkę savo verslo strategiją, o po to valdydami materialųjį ir nematerialųjį turtą, jie siekia ilgalaikės finansinės sėkmės.

Seminaras baigiamas pratybomis Tango Next StepTM - naujai įgytų koncepcijų ir žinių pritaikymu įvertinant savo organizacijos nematerialųjį turtą ir ruošiant pagerinimo veiksmų planą.

   
Sprendimai : Imitacijos  Pasak mūsų vieno kliento:

"Mes pamatėme, kad galime atpažinti ir valdyti ypač svarbius žinių kompanijos sėkmės veiksnius ir netgi apskaičiuoti savo sprendimų pasekmes. Tango buvo puiki mokymosi laboratorija, kuri padarė labai teigiamą poveikį mūsų verslo valdymui."

Praktiniai klausimai

Sužinokite kaip TangoTM gali būt pritaikytas šakos ar konkretaus jūsų verslo poreikiams…

Išsamiau apie verslo imitacijos TangoTM paprastesnę versiją skaitykite čia…


 
© 2001,
LPK Mokymo Centras
A. Goštauto g. 40B, 5 aukštas, LT-01112, Vilnius
Tel.: +370-5-2731-671, fax.: +370-5-2731-675, infot+tlpk-mc.lt